תפריט

במסגרת עבודתי כאיש שירות תיקון וחילוץ רכבים, החלפתי גלגל ברכב שנתקע בנסיעה ונפצעתי בכתף תוך כדי, האם הפציעה נחשבת כתאונת דרכים?

תמונת נושא עבור: במסגרת עבודתי כאיש שירות תיקון וחילוץ רכבים, החלפתי גלגל ברכב שנתקע בנסיעה ונפצעתי בכתף תוך כדי, האם הפציעה נחשבת כתאונת דרכים?

עורך דין גיא רינטוביץ’ עונה: על פי פרטי המקרה שתיארת, על פניו נראה כי התשובה לשאלתך היא -לא. בהתאם לחוק ולפסיקה בעניין, על מנת שתיקון-דרך, דוגמת החלפת גלגל, יחשב כתאונת דרכים עליו להתבצע על ידי אדם שלא כחלק ובמסגרת עבודתו המקצועית. מאחר והחלפת הגלגל נעשתה במסגרת תחום עיסוקך, הפציעה אינה נחשבת לתאונת דרכים היכולה לשמש בסיס לתביעת פיצויים מול חברת הביטוח, על סמך פוליסת ביטוח חובה לרכב.

תאונה בהחלפת גלגל

האם פציעה בהחלפת גלגל נחשבת כתאונת דרכים?

 

תאונת עבודה

עלי לציין כי יתכן בהחלט כי האירוע אותו תיארת יכול להיחשב כתאונת עבודה ולזכות אותך בתשלומים ופיצויים מטעם המוסד לביטוח לאומי. על מנת לבדוק עניין זה בצורה מעמיקה ומוסמכת, נמליץ לך לפנות לעורך דין מקצועי המתמחה בתחום תאונות עבודה. נשמח לסייע לך בעניין זה ולקבוע עמך פגישת ייעוץ ראשונית, ללא עלות.

עורך דין גיא רינטוביץ׳

מנהל פורטל "פיצוי בדרכים"

אני, עו"ד גיא רינטוביץ', מנהל פורטל "פיצוי בדרכים", כאן בשבילכם כדי לענות על כל שאלה ולעזור לכל נפגע תאונת דרכים למצות את זכויותיו מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי והרשויות השונות.

מלבד העזרה שאני מעניק בפורטל "פיצוי בדרכים", אני שותף בכיר במשרד מרקמן את טומשין, שהנו אחד ממשרדי הנזיקין הגדולים והמוכרים בארץ, בו אני מנהל את מחלקת נפגעי תאונות הדרכים.

לאורך השנים, ייצגתי וטיפלתי באלפי נפגעים עד לקבלת הפיצוי המקסימלי עבורם, ואשמח לחלוק את הידע ולעזור גם לכם.

כדי להתייעץ ישירות איתי ישירות צלצלו 054-3696959

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עברת תאונת דרכים?

השאר פרטים ועו"ד יצור עמך קשר בקדם