תפריט

אודותינו

אודות

משרד מרקמן את טומשין הינו אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל ומדורג כבין משרדי העורכי דין המובילים בארץ ע”י DUN’S המדרג את החברות בארץ.

מרקמן את טומשין נחשב בין המשרדים המובילים בתחום משרד מימוש זכויות רפואיות והנזיקין, נדל”ן ומקרקעין, אזרחי/מסחרי, ליטיגציה אזרחית, ירושות, עזבונות ועוד. 

כיום, משרד עורכי הדין מרקמן את טומשין הוא אחד ממשרדי עורכי הדין המשפיעים בארץ, האחראים לתקדימים משפטיים משמעותיים בתחום המשפט והרפואה. למשרד מומחיות רבה וניסיון רב שנים בתחומי המשפט הנזיקי וכאמור, במיוחד בתחומי תביעות המוסד לביטוח לאומי, תאונות הדרכים, תביעות נכי משרד הביטחון והאיבה ובתחום הרשלנות הרפואית.

 

אודות

אני, עו”ד גיא רינטוביץ’, מנהל מחלקת תאונות דרכים במרקמן את טומשין, כאן בשבילכם כדי לענות על כל שאלה ולעזור לכל נפגע תאונת דרכים למצות את זכויותיו מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי והרשויות השונות.

לאורך השנים, ייצגתי וטיפלתי באלפי נפגעים עד לקבלת הפיצוי המקסימלי עבורם, ואשמח לחלוק את הידע ולעזור גם לכם.

בכל פעם שאני מצליח להשיג פיצוי מכובד ללקוח וזוכה לתודה מצידו, אני מתמלא גאווה וסיפוק אישי, שכן אני רואה בעזרה לנפגעי תאונות הדרכים כשליחות.

העזרה אינה מסתכמת רק בפן המשפטי, אלא בסופו של יום אנשים פונים לאחר שחוו תאונות דרכים שזו גם חוויה טראומתית, ואני תמיד שמח להיות להם אוזן קשבת ולהעניק תמיכה.

אמנם ידע משפטי נרחב חשוב מאוד בכדי להגיע לפיצוי משמעותי, אך אין די בכך, וניהול התיקים דורש ידע בתחומי הרפואה.

בכל מקרה ובכל תאונה נדרשת למידה ואבחון של הבעיות הרפואיות והמשפטיות, הפניית הנפגע לבדיקות וטיפולים רלוונטיים, וכל זאת בכדי למקסם את הפיצוי המתקבל.

לשם כך, עברתי השתלמות “רפואה למשפטנים –מבית חולים איכילוב”, ואני דואג להתייעץ באופן קבוע עם מיטב המומחים הרופאים בכל תיק ותיק.

במהלך השנים משרדי טיפל במאות תיקים מורכבים הדורשים מומחיות והבנה גם בביטוח לאומי – נכות לנפגעי עבודה, נכות כללית, ניידות, שרותים מיוחדים ועוד.

אציין שאני בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) משנת 2006, וחבר לשכת עורכי הדין משנת 2007 כשלאורך כל השנים עסקתי בניהול תיקים של נפגעי תאונות דרכים, בדרך למיצוי זכויותיהם מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי, מס הכנסה ורשויות נוספות, ומסייע לעמותת צעדים שמסייעים לחולי ומושתלי פרקים.

אשמח לעזור גם לכם, ולהעניק שיחת ייעוץ ללא התחייבות – לשם כך השאירו לי הודעה באתר, או פשוט התקשרו  אלי למספר: 054-3696959 או למוקד השירות של משרדנו במספר 0733767750.

בברכה,

עו”ד גיא רינטוביץ

אודות

״אתר ׳פיצוי בדרכים׳ שם לו למטרה לעזור לנפגעי תאונות הדרכים, להעניק טיפים חשובים ולשתף אתכם במידע אודות זכויותיכם מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי ורשויות נוספות או גורמים נוספים״

בפורטל “פיצוי בדרכים” ניתן למצוא מדריכים וכתבות המעניקים מידע וכלים שיסייעו לכם להתמודד לאחר תאונת הדרכים ויראו לכם את הדרך לפיצוי המקסימלי.

שימו לב, רבים חושבים כי עיקר הפיצוי צפוי להתקבל מחברת הביטוח בלבד, אלא שלמעשה לנפגע תאונות דרכים עשויות להיות קיימות זכויות ניכרות נוספות בביטוח לאומי, הטבות מס שונות, קצבאות שונות כדוגמת קצבת נפגעי עבודה, תו חניית נכה, נכות כללית, קצבת ניידות וכיוב’.

לכן, אנו ממליצים לכל נפגע תאונת דרכים להתייעץ עם משרד עו”ד הבקיא בכלל התחומים הללו.

אנו בפורטל נשמח להעניק לכם את הייעוץ הראשוני וזאת מתוך רצון כנה לעזור לכמה שיותר נפגעים.

פרט לכך, אף תוכלו להיעזר במדריכים לנפגעי תאונות הדרכים הקיימים בפורטל, כשהמידע באתר אינו אינפורמטיבי בלבד, אלא הוא בא לתת לכל נפגע תאונות דרכים, כלים פרקטיים להתמודד ומול כלל הגופים, בדרך למימוש הזכויות.

צוות “פיצוי בדרכים” בעלי ניסיון עשיר, המכירים את הקריטריונים והדרך לקבלת פיצוי משמעותי, נשמח לסייע גם לכם בתהליך – עד לקבלת הפיצויים.

מרבית הכתבות והמדריכים באתר הם פרי עטו של עו”ד גיא רינטוביץ’ ראש מחלקת תאונות דרכים, במשרד מרקמן את טומשין – שהינו אחד ממשרדי הנזיקין הגדולים בארץ בייצוג תובעים.

עברת תאונת דרכים?

השאר פרטים ועו"ד יצור עמך קשר בקדם