תפריט

הרצפלד מרכז רפואי גריאטרי

תמונת נושא עבור: הרצפלד מרכז רפואי גריאטרי

בדף זה ריכזנו עבורכם את כל המידע על מרכז רפואי הרצפלד. בית חולים שיקומי הממוקם בעיר גדרה, מעניק טיפול שיקומי בעיקר לגיל השלישי. בית החולים משלב טיפול רפואי ושיקומי, ומציע פתרונות יחודיים למטופלים עם מחלות מורכבות, כגון חולים שנזקקים לדיאליזה ולהנשמה גם יחד או לתמיכה פליאטיבית. מטרת בית החולים היא להחזיר את החולה לתפקוד מלא ולאיכות חיים טובה, תוך התחשבות בצרכיו. כמו כן, בית החולים מורכב ממספר מחלקות אשפוז שיקומיות אשר פועלות בשילוב האחת עם השנייה ומעניקות למטופלים מערך שיקום גריאטרי שלם ומגוון. 

מחלקות אשפוז בהרצפלד:

טיפול תומך וסיעוד מורכב – מחלקה א’: למחלקה מגיעים מטופלים אשר נמצאים בשלב הסופני של מחלתם. בנוסף המחלקה מספקת טיפולי חירום מיידים בסיפטומים כמו כאב, קוצר נשימה, בחילות ואי שקט, וכן מגיעים חולים סיעודיים מורכבים שסובלים מפצעי לחץ.

מחלקה ב’ לשיקום אורתופדי גריאטרי: המחלקה מעניקה שיקום אורתופדי לגיל המבוגר, ומטפלת בחולים לאחר שברים, חבלות, ניתוחים אורתופדיים וכאבי גב קשים.

מחלקה ד’ לשיקום נוירולוגי גריאטרי: למחלקה מגיעים חולים שעברו אירוע מוחי במטרה להחזיר אותם למצב תפקודי מיטבי. כמו כן, המחלקה מטפלת בחולים לאחר קטיעה ברגל במטרה לשקם אותם.

מחלקה ה’ לטיפול בחולי דיאליזה: למחלקה מגיעים חולי דיאליזה שנזקקים להמודיאליזה. כמו כן, המחלקת מטפלת בחולי דיאליזה עם מחלות חריפות, ולחולים במחלות כמו אי ספיקת לב בדרגה קשה.

מחלקה ו’ לטיפול בהנשמה ממושכת: למחלקה מגיעים מטפולים הזקוקים להנשמה ממושכת דרך פיום קנה, ומקבלת מטופלים מכל קופות החולים ומכל בתי החולים בארץ.

מחלקה ז’ לטיפול תת־חריף: המחלקה מטפלת בחולים הסובלים ממחלות זיהומיות חריפות ומצב לחץ הדם שלהם יציב. 

מחלקת שיקום יום: המחלקת מיועדת למטופלים עם פגיעות מוחיות, פגיעות בחוט השדרה, מטופלים עם מחלות במערכת העצבים ומערכת התנועה, חולים עם קטיעות גפים וכן חולים עם סיבוכים נוספים שגרמו לירידה בתפקודם.

חשוב לדעת! במקרה של פגיעה או חבלה
מומלץ להתייעץ עם עורך דין על מנת לבדוק זכאות לפיצוי כספי.

פרטי יצירת קשר:

מרכזיה ומודיעין: 08-8595222

משרד קבלה: 08-8595283

הנהלת בית החולים: 08-8595218

פניות הציבור: 08-8595274

משרד אחות ראשית: 08-8595223

נתיב החסד: 08-8595247

פקס: 08-6360858

כתובת: רח’ דרך ארץ 1, גדרה.

לאתר בית החולים- לחצו כאן.

תחבורה ציבורית:

אוטובוס קו 1 מתחנה מרכזית בגדרה מגיע לבית החולים אחת לחצי שעה לערך: בימים א’ – ה’: משעה 06:15 ועד 20:00. בימי ו’: משעה 07:00 ועד 14:15. הקו אינו פועל במוצאי שבת.

בימנו ישנן מגוון אפשרויות לטיפול שיקומי – פיזיותרפיה דרך קופת חולים, פיזיותרפיה פרטית וגם רפואה אלטרנטיבית. ריכזנו עבורכם את כל מכוני הפיזיותרפיה הטובים ביותר לנפגעי תאונות דרכים לפי מיקום – סוגי הטיפולים השונים, היתרונות והחסרונות מול פיזיותרפיה פרטית לפיזיותרפיה דרך קופת חולים, עלויות פיזיותרפיה דרך קופות החולים ובמכון פיזיותרפיה פרטי, טיפים כיצד למצוא מכון פיזיותרפיה טוב ועוד.

לחצו על המחוז הרלוונטי ותקבלו את מכוני הפיזיותרפיה הנמצאים בקרבתכם.

עורך דין גיא רינטוביץ׳

מנהל פורטל "פיצוי בדרכים"

אני, עו"ד גיא רינטוביץ', מנהל פורטל "פיצוי בדרכים", כאן בשבילכם כדי לענות על כל שאלה ולעזור לכל נפגע תאונת דרכים למצות את זכויותיו מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי והרשויות השונות.

מלבד העזרה שאני מעניק בפורטל "פיצוי בדרכים", אני שותף בכיר במשרד מרקמן את טומשין, שהנו אחד ממשרדי הנזיקין הגדולים והמוכרים בארץ, בו אני מנהל את מחלקת נפגעי תאונות הדרכים.

לאורך השנים, ייצגתי וטיפלתי באלפי נפגעים עד לקבלת הפיצוי המקסימלי עבורם, ואשמח לחלוק את הידע ולעזור גם לכם.

כדי להתייעץ ישירות איתי ישירות צלצלו 054-3696959

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עברת תאונת דרכים?

השאר פרטים ועו"ד יצור עמך קשר בקדם