תפריט

מרכז רפואה שיקום וסיעוד בית הדר

תמונת נושא עבור: מרכז רפואה שיקום וסיעוד בית הדר

בדף זה ריכזנו עבורכם את כל המידע על מרכז רפואה שיקום וסיעוד בית הדר. בית הדר הממוקם בעיר אשדוד הינו מרכז רפואי שיקומי גריאטרי. המטופלים המגיעים לבית הדר באים מאזור גאוגרפי נרחב, אך מרבית המאושפזים הם תושבי אשדוד, אשקלון ובאר שבע. כמו כן, מלבד מחלקות האשפוז, בית החולים מספק מכונים, כגון מכון לריפוי בעיסוק ופיזיותרפיה. מכונים אלו מהווים מרכז הדרכה אקדמי אשר מעניק הכשרה לתלמידי מקצועות אלו במוסדות לימוד מכל רחבי הארץ. במסגרת בית החולים ישנן מספר מחלקות אשפוז הפועלות בשילוב האחת עם השנייה ומעניקות למטופלים מערך שיקום שלם ורב-תחומי.

מחלקות האשפוז:

חטיבת השיקום: למחלקה מגיעים מטופלים אשר זקוקים לשיקום נוירולוגי- לאחר אירועים מוחיים ופגיעות נוירולוגיות שונות, שיקום אורטופדי- לאחר שברים במפרקים שונים, החלפת מפרק, תאונות דרכים, שיקום פרוסטטי – לאחר קטיעת גפיים ושיקום כללי – ירידה תפקודית עקב מחלה מורכבת.

חטיבת מונשמים: לחטיבה זו מגיעים חולים אשר זקוקים להנשמה מלאכותית  או חולים הסובלים מסיבוכים של הנשמה ממושכת ופגיעות רב מערכתיות שונות. מטרת הטיפול היא לגמול את החולה מהנשמה ולשפר את התפקוד היומיומי של החולה.

חטיבת סיעוד מורכב: לחטיבה זו מגיעים מטופלים אשר זקוקים להשגחה טיפולית בעקבות מחלות ממאירות, פצעי לחץ ופצעים קשיי ריפוי, חולים הזקוקים לדיאליזה, חולים עם בעיות נשימה, חולים הזקוקים לעירוי באופן תמידי וחולים סיעודים בלתי יציבים.

חטיבה סיעודית ותשושי נפש: המחלקה מיועדת למטופלים  אשר סובלים מירידה בתפקוד המוח וזקוקים להשגחה והכוונה בביצוע פעולות שגרתיות. כמו כן, מגיעים גם מטופלים אשר מרותקים למיטה או לעגלת נכים, ואין להם שליטה על סוגרים. 

מספר מיטות:

244.

חשוב לדעת! במקרה של פגיעה או חבלה
מומלץ להתייעץ עם עורך דין על מנת לבדוק זכאות לפיצוי כספי.

פרטי יצירת קשר:

מרכזייה: 08-8518888 

מנהלת בית הדר: 08-8518802

מנהל רפואי: 08-8518846

אחות ראשית: 08-8518808

מנהלת המשרד לקבלת אורחים: 08-8518873

כתובת: רח’ אורט 3 אשדוד.

קווי אוטובוס:

קו 2 מתחנה מרכזית אשדוד

לאתר בית החולים- לחצו כאן.

בימנו ישנן מגוון אפשרויות לטיפול שיקומי – פיזיותרפיה דרך קופת חולים, פיזיותרפיה פרטית וגם רפואה אלטרנטיבית. ריכזנו עבורכם את כל מכוני הפיזיותרפיה הטובים ביותר לנפגעי תאונות דרכים לפי מיקום – סוגי הטיפולים השונים, היתרונות והחסרונות מול פיזיותרפיה פרטית לפיזיותרפיה דרך קופת חולים, עלויות פיזיותרפיה דרך קופות החולים ובמכון פיזיותרפיה פרטי, טיפים כיצד למצוא מכון פיזיותרפיה טוב ועוד.

לחצו על המחוז הרלוונטי ותקבלו את מכוני הפיזיותרפיה הנמצאים בקרבתכם.

עורך דין גיא רינטוביץ׳

מנהל פורטל "פיצוי בדרכים"

אני, עו"ד גיא רינטוביץ', מנהל פורטל "פיצוי בדרכים", כאן בשבילכם כדי לענות על כל שאלה ולעזור לכל נפגע תאונת דרכים למצות את זכויותיו מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי והרשויות השונות.

מלבד העזרה שאני מעניק בפורטל "פיצוי בדרכים", אני שותף בכיר במשרד מרקמן את טומשין, שהנו אחד ממשרדי הנזיקין הגדולים והמוכרים בארץ, בו אני מנהל את מחלקת נפגעי תאונות הדרכים.

לאורך השנים, ייצגתי וטיפלתי באלפי נפגעים עד לקבלת הפיצוי המקסימלי עבורם, ואשמח לחלוק את הידע ולעזור גם לכם.

כדי להתייעץ ישירות איתי ישירות צלצלו 054-3696959

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עברת תאונת דרכים?

השאר פרטים ועו"ד יצור עמך קשר בקדם