תפריט

מכוני פיזיותרפיה לנפגעי תאונות דרכים

תמונת נושא עבור: מכוני פיזיותרפיה לנפגעי תאונות דרכים

במידה והגעתם לדף זה, מרבית הסיכויים שאתם מחפשים טיפול רפואי שיקומי. בדף זה ריכזנו את כל המידע הרלוונטי ממכוני הפיזיותרפיה ברחבי הארץ המותאמים לנפגעי תאונות דרכים. 

בימנו ישנן מגוון אפשרויות לטיפול שיקומי – פיזיותרפיה דרך קופת חולים, פיזיותרפיה פרטית וגם רפואה אלטרנטיבית. ריכזנו עבורכם את כל מכוני הפיזיותרפיה הטובים ביותר לנפגעי תאונות דרכים לפי מיקום – סוגי הטיפולים השונים, היתרונות והחסרונות מול פיזיותרפיה פרטית לפיזיותרפיה דרך קופת חולים, עלויות פיזיותרפיה דרך קופות החולים ובמכון פיזיותרפיה פרטי, טיפים כיצד למצוא מכון פיזיותרפיה טוב ועוד.

לחצו על המחוז הרלוונטי ותקבלו את מכוני הפיזיותרפיה הנמצאים בקרבתכם.

בדף זה ריכזנו את כל המידע הרלוונטי ממכוני הפיזיותרפיה ברחבי הארץ המותאמים לנפגעי תאונות דרכים; סוגי הטיפולים השונים, היתרונות והחסרונות מול פיזיותרפיה פרטית לפיזיותרפיה דרך קופת חולים, עלויות פיזיותרפיה דרך קופות החולים ובמכון פיזיותרפיה פרטי, טיפים כיצד למצוא מכון פיזיותרפיה טוב ועוד. כל זאת על מנת לסייע לכם להגיע להחלטה מושכלת והמותאמת ביותר עבורכם.

חשוב לדעת! במקרה של פגיעה או חבלה
מומלץ להתייעץ עם עורך דין על מנת לבדוק זכאות לפיצוי כספי.

במידה והגעתם לדף זה, מרבית הסיכויים שאתם מחפשים טיפול רפואי שיקומי. אך ראשית מה זה פיזיותרפיה?

פיזיותרפיה מסייעת בשיקום ובשיפור בעיות תפקודיות ומתמקדת בבעיות בשלד, שרירי וגם בעצב. מטופלים פונים לפיזיותרפיה על מנת להגיע לתפקוד מלא בעזרת תרגילים מותאמים אישית.

בפיזיותרפיה ישנו שימוש במגוון טכניקות שונות ידניות וטכנולוגיות, כגון: גירויים חשמליים. מטפלים פיזיותרפיסטים מחויבים להיות בעלי תעודת מקצוע המונפקת וניתנת במשרד הבריאות.

בימנו ישנן מגוון אפשרויות לטיפול שיקומי – פיזיותרפיה דרך קופת חולים, פיזיותרפיה פרטית וגם רפואה אלטרנטיבית.

רבים נאבקים בהחלטה באיזה מכון פיזיותרפיה יותר כדאי להיות מטופל, דרך קופת חולים הטיפולים הם יותר זולים, אך הם באמת יותר משתלמים מבחינה בריאותית? ריכזנו עבורכם את ההבדלים בין פיזיותרפיה דרך קופת חולים לפיזיותרפיה פרטית.

להלן ההבדלים לפיזיותרפיה פרטית לפיזיותרפיה דרך קופת חולים:

זמן המתנה – בקופת חולים יש צורך להמתין בין חודש לעד ארבעה חודשים, אלא אם כן זה מקרה חירום וניתן להקדים את התור במעט. בפיזיותרפיה פרטית לרוב יש תור זמין לימים הקרובים ולעיתים באותו יום.

  1. זמן טיפול – לעיתים במכון פיזיותרפיה פרטי מציעים זמן זמן טיפול ארוך יותר – לכן מומלץ לבדוק מול מכוני הפיזיותרפיה השונים מהו זמן הטיפול שכל אחד מהם מציע. יש כאלו שיעדיפו טיפול קצר יותר בשל קוצר זמן, ויש כאלו שיעדיפו טיפול ארוך יותר על מנת לסייע לגוף להחלים. 
  2. מגוון טיפולים – במכון פיזיותרפיה פרטי לרוב יציעו מגוון טיפולים שלא מציעים במכון פיזיותרפיה של קופות החולים. מומלץ להתייעץ ולבדוק עם רופא – איזה טיפול הכי מומלץ עבור הבעיה הרפואית שלכם, והדבר יסייע לכם בקבלת ההחלטה.
  3.  

כיצד לבחור מכון פיזיותרפיה פרטי טוב?

זמינות – חשוב לוודא ששעות הפתיחה של מכון פיזיותרפיה מסתדרים בלו”ז. המכון יכול להיות מומחה בתחומו, אך אם לא יהיה באפשרותכם להגיע פעם בשבוע – זמן ההחלמה עלול להיות ארוך יותר. 

זמן טיפול – מכון פיזיותרפיה המעניק טיפול העולה על 25 דקות.

מגוון טיפולים – מכון פיזיותרפיה המשתמש במגוון כלים ושיטות טיפול, כולל השיטות טיפול המפורטות מעלה.

אנו ממליצים להתייעץ ברופא מומחה או רופא המשפחה לפני קבלת ההחלטה.

עורך דין גיא רינטוביץ׳

מנהל פורטל "פיצוי בדרכים"

אני, עו"ד גיא רינטוביץ', מנהל פורטל "פיצוי בדרכים", כאן בשבילכם כדי לענות על כל שאלה ולעזור לכל נפגע תאונת דרכים למצות את זכויותיו מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי והרשויות השונות.

מלבד העזרה שאני מעניק בפורטל "פיצוי בדרכים", אני שותף בכיר במשרד מרקמן את טומשין, שהנו אחד ממשרדי הנזיקין הגדולים והמוכרים בארץ, בו אני מנהל את מחלקת נפגעי תאונות הדרכים.

לאורך השנים, ייצגתי וטיפלתי באלפי נפגעים עד לקבלת הפיצוי המקסימלי עבורם, ואשמח לחלוק את הידע ולעזור גם לכם.

כדי להתייעץ ישירות איתי ישירות צלצלו 054-3696959

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עברת תאונת דרכים?

השאר פרטים ועו"ד יצור עמך קשר בקדם