תפריט

שאלה: נכנסתי לרכב של חבר כדי לקחת משם תיק מסמכים ותוך כדי נפלתי ונפצעתי, האם אני יכול לתבוע פיצויים מהביטוח שלו?

תמונת נושא עבור: שאלה: נכנסתי לרכב של חבר כדי לקחת משם תיק מסמכים ותוך כדי נפלתי ונפצעתי, האם אני יכול לתבוע פיצויים מהביטוח שלו?

עורך דין גיא רינטוביץ’ עונה: במקרה שתיארת הרכב לא שימש למטרות תחבורה אלא היה “זירה” בלבד להתרחשות של הפגיעה, על כן למיטב שיקול דעתי המקצועי, ובהתאם לפרטים שמסרת, על פניו נראה כי המקרה לא יכול להיחשב כתאונת דרכים ובפרט לא כזו המזכה בפיצויים מחברת הביטוח.

לצד האמור לעיל, בהתאם לנסיבות המסוימות של האירוע (למשל, האם פעלת במסגרת עבודתך ולצורך ביצוע משימת עבודה) בהחלט יתכן כי האירוע והפציעה מקנים לך זכויות לתשלומים על בסיס תקנות וחוקים שאינם קשורים לתחום תאונות הדרכים. הצעד המומלץ על מנת לברר את העניין הוא להציג את פרטי המקרה בפגישה עם עורך דין בעל נסיון והתמחות בתחום מימוש זכויות במקרי פגיעת גוף.

למדריך המלא לנפגעי תאונות דרכים לחצו כאן.

עורך דין גיא רינטוביץ׳

מנהל פורטל "פיצוי בדרכים"

אני, עו"ד גיא רינטוביץ', מנהל פורטל "פיצוי בדרכים", כאן בשבילכם כדי לענות על כל שאלה ולעזור לכל נפגע תאונת דרכים למצות את זכויותיו מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי והרשויות השונות.

מלבד העזרה שאני מעניק בפורטל "פיצוי בדרכים", אני שותף בכיר במשרד מרקמן את טומשין, שהנו אחד ממשרדי הנזיקין הגדולים והמוכרים בארץ, בו אני מנהל את מחלקת נפגעי תאונות הדרכים.

לאורך השנים, ייצגתי וטיפלתי באלפי נפגעים עד לקבלת הפיצוי המקסימלי עבורם, ואשמח לחלוק את הידע ולעזור גם לכם.

כדי להתייעץ ישירות איתי ישירות צלצלו 054-3696959

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עברת תאונת דרכים?

השאר פרטים ועו"ד יצור עמך קשר בקדם