תפריט

טופס הודעה על תאונת דרכים – משטרת ישראל

תמונת נושא עבור: טופס הודעה על תאונת דרכים – משטרת ישראל

שם הטופס: הודעה על תאונת דרכים

שימוש: טופס הודעה על תאונת דרכים נועד לשמש כל אדם אשר היה מעורב בתאונת דרכים, על מנת להעביר למשטרת ישראל דיווח שלם ומקיף על התאונה, נסיבות המקרה, פרטי המעורבים בתאונה ומידע רלוונטי נוסף.

חשיבות: לאחר השלמת הדיווח למשטרת ישראל על התאונה יקבל מוסר ההודעה מסמך רשמי בשם: “אישור משטרתי לנפגעי תאונות דרכים”, בו יפורט כל המידע שנמסר בנוגע לתאונה. לאישור זה יש חשיבות רבה בתיעוד ומסמוך פרטי התאונה בהגשת תביעת פיצויים לחברת הביטוח בגין פגיעה שנגרמה לכם בתאונה או בעקבותיה ו/או בכל הליך משפטי אחר הקשור לתאונה. יתר על כן, במידה והייתם מעורבים בתאונת דרכים ופוניתם לטיפול ובדיקות בחדר מיון, מסירת האישור המשטרתי לבית החולים לאחר מכן תפטור אתכם מחובת התשלום לבית החולים וזה יפנה לגביית התשלום ישירות מקופת החולים או חברת הביטוח.

מה עושים: את הטופס ניתן למלא באופן מקוון בעמוד הרלוונטי באתר הטפסים הממשלתי.

למילוי הטופס- לחצו כאן.

במידה והייתם מעורבים בתאונת דרכים עליכם למלא את הטופס המקוון ולשלוח אותו דרך האתר. לאחר שליחת הטופס עליכם להגיע באופן אישי ליחידת משטרת התנועה הקרובה למקום התאונה, ולהזדהות באמצעות תעודה מזהה (תעודת זהות, דרכון, רישיון נהיגה). זכרו, אם מילאתם את הטופס המקוון, אך לא הגעתם אישית לתחנת המשטרה, הטופס ששלחתם לא יטופל. במידה ולא שלחתם את הטופס המקוון תידרשו למלא טופס זהה בתחנת המשטרה.

מלבד תעודה מזהה עליכם להביא עמכם למשטרה את המסמכים והפרטים הבאים:

  • תדפיס של הטופס המקוון
  • רישיון נהיגה
  • רישיון רכב
  • תעודת ביטוח חובה
  • תעודת שחרור מחדר מיון או כל מסמך רפואי הקשור לתאונה
  • תיעוד פרטיהם של כל הנהגים המעורבים בתאונה: שם מלא, מספר טלפון ופרטי הרכב.

במקרה וכוחות משטרה לא הגיעו לזירה לאחר התרחשות התאונה, תתבקשו לצרף להודעה גם תיעוד של הנזק שנגרם לרכבכם: דו”ח שמאי וצילום של הרכב והפגיעה. התיעוד שתביאו עמכם יישאר בידי המשטרה על כן חשוב ומומלץ להכין עותקים מכל מסמך ותיעוד שהבאתם, אותם תוכלו לקחת אתכם.

עורך דין גיא רינטוביץ׳

מנהל פורטל "פיצוי בדרכים"

אני, עו"ד גיא רינטוביץ', מנהל פורטל "פיצוי בדרכים", כאן בשבילכם כדי לענות על כל שאלה ולעזור לכל נפגע תאונת דרכים למצות את זכויותיו מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי והרשויות השונות.

מלבד העזרה שאני מעניק בפורטל "פיצוי בדרכים", אני שותף בכיר במשרד מרקמן את טומשין, שהנו אחד ממשרדי הנזיקין הגדולים והמוכרים בארץ, בו אני מנהל את מחלקת נפגעי תאונות הדרכים.

לאורך השנים, ייצגתי וטיפלתי באלפי נפגעים עד לקבלת הפיצוי המקסימלי עבורם, ואשמח לחלוק את הידע ולעזור גם לכם.

כדי להתייעץ ישירות איתי ישירות צלצלו 054-3696959

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עברת תאונת דרכים?

השאר פרטים ועו"ד יצור עמך קשר בקדם