תפריט

שאלה: נפצעתי ברכבת ישראל, האם מגיע לי פיצוי?

תמונת נושא עבור: שאלה: נפצעתי ברכבת ישראל, האם מגיע לי פיצוי?

עו”ד גיא רינטוביץ’ עונה: פגיעה פיזית שנגרמה לנוסע עקב שימוש ברכבת נחשבת כתאונת דרכים, ובהתאם עשויה לזכות את הנוסע שנפגע בפיצויים מחברת הביטוח של הרכבת. בהתייחס למקרה שתיארת, עלייה לרכבת לקראת נסיעה (ובאותה מידה גם ירידה), תחשב בהחלט כשימוש ברכבת ועל כן הפגיעה שנגרמה לך בנפילה עשויה לזכות אותך בפיצויים, בהתאם לחומרת הפגיעה.

שאלה רלוונטית נוספת היא, האם אכן עלית לרכבת על מנת לנסוע למקום העבודה. במידה והתשובה היא חיובית, יתכן כי הנפילה והפגיעה יוכרו לך כתאונת עבודה על ידי המוסד לביטוח לאומי ובהתאם אתה עשוי להיות זכאי לתשלומים מגוף זה.

על מנת לברר בצורה מקיפה ומקצועית את זכאותך לפיצויים מצד חברת הביטוח והמוסד לביטוח לאומי, נמליץ לך להתייעץ עם עורך דין בעל נסיון והתמחות בתחום תאונות הדרכים.

למדריך המלא לנפגעי תאונות דרכים לחצו כאן.

עורך דין גיא רינטוביץ׳

מנהל פורטל "פיצוי בדרכים"

אני, עו"ד גיא רינטוביץ', מנהל פורטל "פיצוי בדרכים", כאן בשבילכם כדי לענות על כל שאלה ולעזור לכל נפגע תאונת דרכים למצות את זכויותיו מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי והרשויות השונות.

מלבד העזרה שאני מעניק בפורטל "פיצוי בדרכים", אני שותף בכיר במשרד מרקמן את טומשין, שהנו אחד ממשרדי הנזיקין הגדולים והמוכרים בארץ, בו אני מנהל את מחלקת נפגעי תאונות הדרכים.

לאורך השנים, ייצגתי וטיפלתי באלפי נפגעים עד לקבלת הפיצוי המקסימלי עבורם, ואשמח לחלוק את הידע ולעזור גם לכם.

כדי להתייעץ ישירות איתי ישירות צלצלו 054-3696959

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עברת תאונת דרכים?

השאר פרטים ועו"ד יצור עמך קשר בקדם