תפריט

שאלה: במהלך כניסה לרכב נפלתי ונחבלתי. האם מגיעים לי פיצויים מהביטוח?

תמונת נושא עבור: שאלה: במהלך כניסה לרכב נפלתי ונחבלתי. האם מגיעים לי פיצויים מהביטוח?

עורך דין גיא רינטוביץ’ עונההאירוע שתיארת, כניסה לרכב, זכה להתייחסות מפורשת בחוק (חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל”ה 1975)

בהגדרות המונח “שימוש ברכב מנועי”: “נסיעה ברכב, כניסה לתוכו או ירידה ממנו, החנייתו, דחיפתו או גרירתו, טיפול-דרך או תיקון-דרך ברכב“.

נזק שנגרם לאדם במהלך שימוש ברכב מנועי מוגדר בחוק כתאונת דרכים, על כן התשובה לשאלתך היא כי על פניו מדובר בתאונת דרכים על פי תקנות החוק הרלוונטיות, המאפשרות הגשת תביעת פיצויים לחברת הביטוח ממנה רכשת פוליסת ביטוח חובה.

לצד האמור לעיל, אני מרגיש חובה לציין כי תשובה ודאית בנוגע לזכאותך האישית לפיצויים, יכולה להינתן רק לאחר בחינה מקיפה ויסודית של פרטי המקרה המסוים. נשמח לסייע לך בעניין זה ולקבוע עמך פגישת ייעוץ ראשונית, ללא עלות וללא התחייבות.

עורך דין גיא רינטוביץ׳

מנהל פורטל "פיצוי בדרכים"

אני, עו"ד גיא רינטוביץ', מנהל פורטל "פיצוי בדרכים", כאן בשבילכם כדי לענות על כל שאלה ולעזור לכל נפגע תאונת דרכים למצות את זכויותיו מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי והרשויות השונות.

מלבד העזרה שאני מעניק בפורטל "פיצוי בדרכים", אני שותף בכיר במשרד מרקמן את טומשין, שהנו אחד ממשרדי הנזיקין הגדולים והמוכרים בארץ, בו אני מנהל את מחלקת נפגעי תאונות הדרכים.

לאורך השנים, ייצגתי וטיפלתי באלפי נפגעים עד לקבלת הפיצוי המקסימלי עבורם, ואשמח לחלוק את הידע ולעזור גם לכם.

כדי להתייעץ ישירות איתי ישירות צלצלו 054-3696959

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עברת תאונת דרכים?

השאר פרטים ועו"ד יצור עמך קשר בקדם