תפריט

בית חולים שיקומי אלי”ן לילדים ולנוער

תמונת נושא עבור: בית חולים שיקומי אלי”ן לילדים ולנוער

בדף זה ריכזנו עבורכם את כל המידע על בית חולים שיקומי אלי”ן, בית חולים שיקומי הפועל לשיקום ילדים ונוער. בית החולים מעניק טיפול שיקומי לילדים אשר סובלים ממגוון רב של מוגבליות גופניות מולדות ונרכשות. באלי”ן מטופלים ילדים ונוער אשר זקוקים להליך שיקום על מנת לסייע להם לשוב לתפקוד מלא ככל האפשר ולפעילות שגרת חייהם הרגילה. בבית חולין אלי”ן מסייעים לילדים שנפגעו בתאונות דרכים, בפעולות איבה, פגיעות ראש, פגיעות אורטופדיות, כוויות, שיתוק מוחין ועוד. כמו כן, לכל ילד המתאשפז בבית חולים אלי”ן נבנית תכנית טיפול אישית, המתאימה לו את הטיפולים והתרגולים שיתבצעו להשגת יעדי השיקום. במסגרת בית החולים ישנן מספר מחלקות רפואיות המעניקות למטופלים מערך שיקום שלם ורב-תחומי.

יחידות בית החולים:

המחלקה לשיקום ואשפוז יום: במחלקה מתאשפזים ילדים שחלו במחלות נרכשות או מולדות, כגון פגיעות מוח, נזקים לחוט השדרה, פגיעות בגפיים וכן פגיעות בשרירי הגוף, בעיות אכילה,כוויות ועוד.

המחלקה לשיקום נשימתי: במחלקה מתאשפזים ילדים התלויים בהנשמה מלאכותית, ומטרת המחלקה היא לאפשר לאותם ילדים להצטרף למשפחותיהם וחבריהם במסגרות הפרטיות והציבוריות מהר ככל האפשר.

מחלקת שח”ר: מחלקה הכוללת מעון יום שיקומי וכן בתי ספר וגני ילדים. מטרת המחלקה להעניק טיפול מיטבי על מנת להעניק לילדים עצמאות, בריאות ומסגרת חברתית.

בית חם: מדובר במסגרת עבור ילדים מונשמים במטרה להעניק השגחה רפואית, סיעודית, טיפול רגשי וחברתי. מטופלים אלו החלו את תהליך השיקום שלהם במחלקה לשיקום נשימתי, אך התהליך לא אפשר את שחרורם הביתה.

מערך דיור: מערך המיועד למונשמים צעירים (מגיל 18) בעלי יכולת ניידות, הסובלים ממחלות ניווניות .מערך דיור מספק בית חם למטופלים המשלב עצמאות והשגחה רפואית של הבוגרים.

מערך מרפאות חוץ: מערך הכולל מרפאות מרובות בצוותים המתמחות בטיפולים פרא-רפואיים,וכן בבעיות מולדות ונרכשות

כמו כן, בית חולים זה מעניק מרכז הדרכה המאפשר למידה של נושאים בתחומי הרפואה, הבריאות והחינוך, וכן מעניק מסלול של חוגי ספורט לשיפור התפקוד היומיומי.

חשוב לדעת! במקרה של פגיעה או חבלה
מומלץ להתייעץ עם עורך דין על מנת לבדוק זכאות לפיצוי כספי.

פרטי יצירת קשר:

מוקד זימון תורים – 02-6494321 | 02-6494322 |

02-6494200 (מענה בערבית)

פקס: 02-6494313

דוא”ל: op@alyn.org | ask@alyn.org 

כתובת: רח’ שמריהו לוין 84 , ירושלים.

לאתר בית החולים- לחצו כאן.

תחבורה ציבורית:

ברכבת הקלה

יורדים בתחנה הסופית בהר הרצל וממשיכים באוטובוס מספר 23 עד לכניסה לבית החולים.

באוטובוס

קו 23 – מגיע עד לכניסה לבית החולים.

קו 13 – יש לרדת ברחוב ברזיל ולהמשיך רגלית לרחוב שמריהו לווין.

בימנו ישנן מגוון אפשרויות לטיפול שיקומי – פיזיותרפיה דרך קופת חולים, פיזיותרפיה פרטית וגם רפואה אלטרנטיבית. ריכזנו עבורכם את כל מכוני הפיזיותרפיה הטובים ביותר לנפגעי תאונות דרכים לפי מיקום – סוגי הטיפולים השונים, היתרונות והחסרונות מול פיזיותרפיה פרטית לפיזיותרפיה דרך קופת חולים, עלויות פיזיותרפיה דרך קופות החולים ובמכון פיזיותרפיה פרטי, טיפים כיצד למצוא מכון פיזיותרפיה טוב ועוד.

לחצו על המחוז הרלוונטי ותקבלו את מכוני הפיזיותרפיה הנמצאים בקרבתכם.

עורך דין גיא רינטוביץ׳

מנהל פורטל "פיצוי בדרכים"

אני, עו"ד גיא רינטוביץ', מנהל פורטל "פיצוי בדרכים", כאן בשבילכם כדי לענות על כל שאלה ולעזור לכל נפגע תאונת דרכים למצות את זכויותיו מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי והרשויות השונות.

מלבד העזרה שאני מעניק בפורטל "פיצוי בדרכים", אני שותף בכיר במשרד מרקמן את טומשין, שהנו אחד ממשרדי הנזיקין הגדולים והמוכרים בארץ, בו אני מנהל את מחלקת נפגעי תאונות הדרכים.

לאורך השנים, ייצגתי וטיפלתי באלפי נפגעים עד לקבלת הפיצוי המקסימלי עבורם, ואשמח לחלוק את הידע ולעזור גם לכם.

כדי להתייעץ ישירות איתי ישירות צלצלו 054-3696959

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עברת תאונת דרכים?

השאר פרטים ועו"ד יצור עמך קשר בקדם